Filtrovat

Cena

Typ plavby

Destinace

Sardinie & Korsika

Mezi nejkrásnější místa ve Středozemním moři patří bezpochyby ostrovy Sardinie a Korsika. Lákají na tajemné jeskyně, vraky, ale i fascinující podmořský život.f

15000 Kč / osoba

Přeplavba

Přeplavba je specifický druh plavby – nalodíte se na jednom místě, vylodíte se na jiném. Jedná se o termíny, kdy Valhalla přeplouvá z jedné destinace do druhé.

7000 Kč / osoba

Jižní Francie: Azurové pobřeží

Otec potápění, Jacques Cousteau, se narodil ve Francii. Potápění na jihu této překrásné země tedy vlastně znamená výlet do kolébky tohoto sportu. Nejlepší potápěčské lokality najdete na jižním pobřeží známém jako Francouzská riviera.

14000 Kč / osoba

Malta

Potápěčské lokality na Maltě patří mezi jedny z nejhezčích ve středomoří. Kromě potápění na světoznámé vraky, má i Malta svůj Blue Hole, jeskyně a prolejzačky a i poměrně bohatou mořskou faunu a floru. Maltské pobřeží je členité a nabízí spousty krásných zátok s modrou vodou bez lidí. I pevnina má co nabídnout a je velmi historicky zajímavá.

14000 Kč / osoba

Kanárské ostrovy

Celoroční sluníčko, teplo, křišťálově čistá voda a dramatická vulkanická skaliska, to všechno táhne potápěče z celého světa na Kanárské ostrovy.

7500 Kč / osoba

Valhalla Yacht, s.r.o., partnerem katamaránu je potápěčská škola a obchod Divers Direct.